Notifikace

Nevím proč, ale FB blokuje slovní spojení clanweb.eu. Nemusí to být ani adresa, stačí pouze napsat clanweb.eu nebo cokoliv, v čem je toto spojení zmíněno. Důvod neznám, poslal jsem už několik emailů, aby to "opravili", avšak bez jakékoliv odpovědi z jejich strany.MENU

Důležité informace o Far Cry 4 pohromadě!

Počet zobrazení: 7484.

Shrnutí informací o Far Cry 4 Autor: BackPa, Napsáno: 12.6.2014 11:00, upraveno
Pokuď máte zájem o Kyrat edici, tak ceny se pohybují kolem 2000,- KČ v předprodeji, klasická edice potom od 1100,- KČ v předprodeji ve verzích pro PC.

Další trailer, tentokrát s Pagan Minem + nové informace

Potvrdilo se to, co bylo v dřívějších informacích - tedy že Vaše rozhodnutí ovlivní příběhovou linii hry. Far Cry 4 by mělo mít až 8 různých konců. Novinkou je poté, že ve hře bude fungovat "karma" - tedy, že když pomůžete civilistům, můžete si je později přivolat na pomoc. Ve hře bude fungovat i znovuobsazování stanovišť, tedy že se Paganovi vojáci vypraví na místa, která jste již osvobodili a snaží se je znovu dobýt. Vy buď můžete civilistům pomoct proti Minovým vojákům, nebo nechat vojáky, aby zabili civilisty v místech, kudy se budou pohybovat. Pomoct se ale jistě vyplatí, spojenci jsou vždy třeba. Protivníci už budou umět např. lézt po žebřících a většinu toho, co můžete dělat se svoji postavou (Ajay Ghale).

Další video z Far Cry 4 -Zabijáčtí Sloni

Far Cry 4 nabídne herní režim jménem Aréna

Ocitnete se v aréně, kde budete bojovat o svůj život proti zvířecím a lidským protivníkům.


Další video z Far Cry 4 -Zabijáčtí Sloni

Další video z Far Cry 4 - TrailerDalší video z Far Cry 4 - Gameplay

Další video z Far Cry 4 - TrailerFar Cry 4 bude mít mise i mimo Kyrat

V torontské pobočce Ubisoftu pracují na misích, které budou situovány mimo Kyrat.

Far Cry 4 soundtrack "Should i stay or should i go" od The ClashNové informace o Far Cry 4

Velikost Kyratu je přibližně stejná, jako velikost Rook Islandu ve Far Cry 3.
Možná se chystá Blood Dragon 2 DLC
V případě zájmu hráčů by se v nějakém updatu hry mohly objevit možnosti jako podchlazení při delším zdržování se ve studené vodě, možnost nakažení, když Vás kousne nějaké zvíře atd.
Ve Far Cry 4 se neobjeví žraloci, ale budou tam jiné nebezpečné ryby.
Ve vyších oblastech budete používat kyslíkouvou masku, aby jste se neudusili. Dále ve hře budou sněhové laviny, hráč je ale nemůže vyvolat.
Vlastníci kopie pro PS3 a PS4 dostanou 10 pozvánek, které mohou poslat ostatním přátelům. V COOP nebude dostupný split-screen.
K wingsuitu se dostanete brzy po začátku hry.
Můžete házet nepřátelům granáty do jejich vozidel, i když sami vozidlo řidíte a odjet, než jejich auto vybouchne.
Oheň se stále šíří jako v předchozích dílech. (za mě byl nejlépe zpracován ve Far Cry 2)
Můžete si vypnout HUD a každý prvek uživatelského rozhraní, jako např. zobrazování udělených zkušeností.
Far Cry 4 bude také obsahovat více konců
Můžete si vybrat různé frakce, což ovlivní i zakončení hry.Nové video z Far Cry 4

Concept arty

Far Cry 4 Concept art outpostI takhle bude vypadat základna partyzánského rádia. Během hry uslyšíte vysílání za propaganu Pagana Mina. Existují ale i rozhlasoví DJové, kteří Vám budou dávat různé úkoly.
Far Cry 4 Concept art Temple
Zde je zase příklad jednoho z chrámů, ve kterých se můžete pohybovat i vevnitř a prozkoumávat ho. Jelikož většinu hry budete trávit venku, tak se tvůrci sanžili o kontrastní podání interiéru, aby byl zajímavý a bohatě vyzdobený.
Far Cry 4 Concept art radio towerRádiové věže z Far Cry 4 byly nahrazeny zvonicemi, které hráč musí zprovoznit s cílem narušení rádiového vysílání napříč Kyratem. Aktivacemi se take odkrývají místa na mapě, jako tomu bylo ve Far Cry 3. Pagan Min zničil historické kulturní zvyklosti, umlčel zvony a zvonice použil k vysílání svého propagandistického rádia. Far Cry 4 Concept art

Kyrat má bohatou a posvátnou historii, o které se určitě ještě něco dozvíme.


Far Cry 4 Concept art Far Cry 4 Concept art Far Cry 4 Concept art Concept Art Far Cry 4

Grafika ve Far Cry 4

Far Cry 4Podle vyjádření herního vyvojáře bude Far Cry 4 na Ultra detaily vypadat stejně na všech moderních platformách - PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Toto prohlásil Alex Hutchinson, creative director (má na starosti vzhled hry) z Montreálské pobočky Ubisoftu. Neřekl už ale nic o rozlišení a vyhlazování, které mají na kvalitu grafiky výrazný vliv.
Takže můžeme očekávat, že grafika bude buď, ne že by špatná, ale prostě to nebude to, čeho se dá na dnešních PC (např. s Radeonem R9 295X2) dosáhnout. A nebo hra na konzolích poběží na malém rozlišení bez/ nebo s minimálním vyhlazováním a na PC to potom bude ve FULLHD, 2k monitorech vypadat skvěle. Nezbývá nic jiného, než si počkat na vydání screenů přímo ze hry.


Zvířata ve Far Cry 4

Jinak co se týče Slonů ve Far Cry 4, tak Ubisoft je mile překvapen z pozitivních reakcí lidí na možnosti sjet si na Slonovi a nebo ho použít jako zbraň proti nepřátelům. Na Slonovi ovšem nebudete moct jet hned, ale budete potřebovat odemknout speciální dovednost. Jakmile ji ale odemknete, máte nad Slonem plnou kontrolu. Sloni umožnují 2 režimy chůze - normální a běh.

Selfie s Pagan Min


Vytvořte si vlastní selfie s Pagan Min z Far Cry 4 Pokuď někdo máte zájem být na "fotce" se záporákem Far Cry 4, nyní máte možnost. Stáhněte si "tento" png obrázek a pohrajte si např. ve photoshopu.˅˅Aktualizace číslo 3˅˅

Pagan Min, Mohan Ghale, Ishwari

Shrnutí informcací o Far Cry 4 Pagan Min, rodným jménem Bang Min se narodil jako syn drogového šéfa střední úrovně v Hong Kongu. Rodina Minů byla bohatá, ale nebyla bez konfliktů. Paganova matka byla britský emigrant, Paganovo smíšení dědictví způsobilo jeho otci hodně hanby mezi kriminální elitou.
Když pagan vyrostl, začal pracovat pro svého otce, ale ten byl "malá ryba ve velkém rybníku" a Pagan měl větší ambice (Podobnost s Hoytem). Pagan viděl svého otce a jeho součastníky jako pozůstatky minulosti, dinosaury a že je čas to změnit.
Pagan byl vždycky oproti jeho otci outsider. Takže po té, co byl jeho otec zabit, tak si vzal jméno Pagan Min - jméno po Barmském králi, který zabil svého otce. Tím ale nechtěl vyjádřit, že svého otce zabil, jenom se pojmenoval po muži, který to udělal.
Pagan vzal rodinné bohatství a vybudoval malou armádu. To ovšem nemoho dlouho zůstat bez povšimnutí, natož v rámci Zlatého trojůhelníku (jednoho z největších světových oblastí výroby opia, který se nachází mezi Maynamaru, Laosem a Thajskem). Paganův otec měl hodně mocné přátelé v rámci podsvětí a Pagan si z nich udělal mocné nepřátelé. Nedlouho po tom, co se Pagan dostal k moci "dinosauři" vypsali odměnu za jeho hlavu.
Pagan se tedy rozhodl utéct, útočiště nalezl v malém rozpadajícím se státě uprostřed občanské války - Kyratu - a věřil, že by se mohl stát spasitelem Kyratu. V roce 1987, jako arogantní 21-letý přišel do Kyratu a začal krvavé obléhání, které skončilo až po Paganaově usazení na trůn.
Pagana namluvil Troy Baker, který je znám nejenom díky namlouvání postav ve hrách.
Paganova moc sice byla velká, ale vznikaly odporové jednotky. Ve vedení byl muž jménem Mohan Ghale. Nicméně Mohan a Pagan nebojovali jenom o zemi, ale taky o ženu jménem Ishwari. Poté, co Mohan zemřel, Ishwari s Ahjayem uprchla ze země a Pagan se stáhl do svého paláce a předal vedení Kyratu jeho šíleným guvernérům.
Zde začíná příběh hry. Ahjay mu může říct mnoho o jeho matce a proto ho chce mít u sebe, na druhou stranu je to syn jeho bývalého rivala a může mu dělat problémy, takže se musí rozhodnout, jak s ním naloží. Pagan k Vám bude mít osobní vztah, kterému nebudete rozumět a to používá jako zbraň proti Vám. Pagan je zábavný, okouzlující, ale i děsivý a zlý.
A jedno další video ze dema:
-Z videa je patrné, že si můžete pomocí návnady přivolat zvíře/ata na "pomoc"....
-....Na stanovištích budou zbraně, které můžete vzít a používat....


˅˅Aktualizace číslo 2 - COOP FAR CRY 4˅˅

Shrnutí informcací o Far Cry 4 Jistě jste již slyšeli o možnosti připojení hráčů do hry, aniž by hru vlastnili (Guns for Hire multiplayer). Jedná se o exkluzivní bonus pro PS3 a PS4.
Funguje to tak, že ten, kdo nevlastní hru si stáhne speciální aplikaci, která bude obsahovat velkou část hry, ale bez single-playerových misí. Poté se stačí domluvit s někým, kdo vlastní hru a má ještě volnou pozvánku do hry, kterou Vám musí poslat, pak můžete stahovat a začít hrát. Druhá postava bude Hurk, kterého již známe z FC3.
Co se týče ostatních platforem, tak hráči mají smůlu, aby si zahráli COOP (Neboli Guns for Hire multiplayer), potřebujou originální kopii hry.
Co se týče Slonů, tak pokuď po nějakém vystřelíte, tak se Vás pokusí zabít a bude si to pamatovat i do budoucna.


˅˅STARŠÍ AKTUALIZACE˅˅

Aktualizace o další gameplay videa ze hry, ve kterém už uvidíme, jak hráč využívá Slona jako jízdní prostředek a k eliminaci nepřátel. Můžete z něj i střílet. Díky Slonovi bude moct projit i přes nějaké slabší překážky (např. dřevěnou bránu apod.) bez použití zbraní nebo výbušnin. Dále nebude chybět ani odstřelovací puška, brokovnice a granátomet atd..
Co se týče stanoviště, tak jeho zpracování se mi opravdu líbí.

˅˅PŮVODNÍ ČLÁNEK˅˅

Far Cry 4 vychází 18. Listopadu 2014. Far Cry 4 se odehrává v Kyratu v Himalájích a nabídne nám rozmanitou přírodu a nádherné scenérie. Před několika lety se vlády zmocnil Pagan Min, despotický, samozvaný král, který vládne terorem a neštítí se zabíjet ani vlastní lidi, když se mu na nich něco nelíbí. Ve hře bude na výběr z mnoha různých druhů zbraní, např. kuše, která sice nemá takový dostřel jako luk v díle třetím, ale disponuje zásobníkem na 5 šípů s automatickým nabíjením šípu, C4 by nyní měla jít umístit na objekt, např. na barel s výbušnou látkou, ten poté např. shodit na Paganovy lidi a nechat vybouchnout, nebo na auta, Slony a pravděpodobně i na jiné objekty. Na výběr bude i velké množství vozidel. Zde je novinkou možnost přeskočit z vozu, ve kterém právě jedete do vozu druhého, kde posádku zabijete a vyhodíte z auta, poté převezmete jeho řízení. Z vozidla nyní můžete střílet.

Kuše ve Far Cry 4 Umístění C4 na objekt ve Far Cry 4 Převzetí vozidla ve Far Cry 4 Střelba z vozidla ve Far Cry 4

Rozmanité bude i množství zvířat (např. Irbis, Tygr, Orel černý, Medojed kapský) a rostlin. Zde si stejně, jako ve Far Cry 3 budete muset obstarat různé rostliny a kůže ze zvířat pro výrobu věcí a léků.
Příběh začíná návratem Ajaye Ghale (Ejdžej Gejl) do Kyratu, kde se narodil a odkud s matkou před 25 lety utekli kvůli obav z následků občanské války. Posledním přáním jeho matky totiž bylo, aby rozprášil její prach z největší hory na světě, aby se aspoň takhle vrátila do své rodné země. Po návratu se setkává s dalšími členy rodiny Ghaleových a dozvídá se, že odboj proti Pagan Minovi stále pokračuje. Poté, co získáte více informací o situaci v kraji zjistíte, že rebelové jsou sice schopní a odhodlání, ale jsou bez vůdce. Takže samozřejmě ten vůdce nakonec budete vy a budete se snažit svrhnout Pagana. Pagan Min je vyobrazený jako narcista s božským komplexem. Kdysi to byl charizmatický vůdce, který si uměl získat přízeň lidu. Později ale usoudil, že problémy Kyraťanů jsou díky jejich tradicím a jejich propojení s minulostí. Rozhodl se tedy toto změnit za použití hrubé síly, čímž si nadělal hodně nepřátel.
Herní oblast nabídne tří různá prostředí a to v nejníže položených oblastech husté lesy, výše sklanaté svahy a nejvyše potom zasněžené oblasti. Vylepšení se dočkaly pevnosti, které nyní budou silněji opevněny a dobře vyzbrojené, budete moct vylézt po skalách za pomoci háku s lanem, možnosti jezdit na Slonovi, využívat zvířata v boji ve svůj prospěch. dále budete mít létající oblek (wing suit) a můžete se proletět s gyrokoptérou.
Další novinkou je možnost si do singleplayeru přizvat jednoho kamaráda a společně pak můžete zabírat stanoviště, prohánět se po Kyratu, plnit úkoly apod., kde Vám, jako hostiteli zůstanou získané stanoviště, peníze a XP, hostu poté jenom nasbírané XP a peníze. Popř. si SP můžete zahrát po boku s umělou inteligencí. Hra běží na vylepšeném Dunia Enginu. Dostupná by mohla být i Kyrat Edice hry, která po přepočtu na koruny vychází na cca nemalých 2600,- korun.

Hák s lanem ve Far Cry 4 Využívání zvířat ve svůj prospěch ve Far Cry 4 Ve Far Cry 4 bude moct létat pomocí wing suitu Povedená animace pro Far Cry 4

Far Cry 4 Kyrat Edice


Co se týče editoru map, tak ten bude ve hře obsažen také, bude podobný s editorem z FC3, tedy velice jednoduchý a tvořit mapy v něm zvládne každý (i když někdy se nedá mluvit o kvalitní mapě).
Na závěr ještě přikládám 2 zatím zveřejněná videa ze hry. Jedná se o trailer a gameplay z cooperativního hraní.


QR KÓD
Po naskenování QR se na mobilním zařízení dostanete na vzkazník.
Twitter
GOOGLE PLUS
FACEBOOK
JSME TAKÉ NA
Facebook Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Facebooku Facebook Google+ Goolge+ Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Google+
Twitter Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Twitteru Twitter Youtube Youtube Po kliknutí se dostanete na náš Youtube kanál
RSS Po kliknutí se dostanete na náš RSS feed RSS E-mail E-mail Po kliknutí se Vám otevře poštovní klient s vyplněným příjemcem (pokuď máte nastaveného klienta)
PLÁNOVANÉ ZÁPASYTERMÍNY NA SKYPE ATD.


Shrnutí informací o Far Cry 4 (12.6.2014 11:00)
Shrnutí informací o Far Cry 4
Informace, které jsou zatím známé o Far Cry 4. Článek budu aktualizovat, pokuď se objeví nějaká nová informace.
Spuštěny předobjednávky Far Cry 4 : "zde"

Postavy ve Far Cry 4 (10.6.2014 07:00)
Pagan Min - Far Cry 4
Seznam a popis postav ve hře (Budu postupně aktualizovat s novými informacemi)

Nové informace o Far Cry 4 (15.5.2014 18:00)
Datum vydání Far Cry 4 a kde se bude odehrávat!
AKTUALIZOVÁNO O TRAILER A GAMEPLAY

Far Cry 4 vyjde....více informací v celém článku.

PS: Ubisoft chystá filmovou adaptaci Far Cry, zatím není stanovena premiéra, ani z jakého dílu bude film vycházet. Tak snad se konečně dočkáme filmu, který nebude mít se hrou společný jen název, jelikož se na filmu podílí i Jean-Julien Baronnet - generální ředitel Ubisoft Motion Pictures.

Změna webové adresy (21.4.2014 21:00)
Změna domény z www.fcsvk.sk na czsvk.clanweb.cz

2.5.2014 bude ukončen web pod doménou www.fcsvk.sk a přesouvá se na tuto adresu.
Jelikož aktuálně Far Cry 1 z klanu moc lidí nehraje, není ani o čem novém ohledně FC psát, tak není důvod i nadále platit doménu a webhosting. Momentálně na tomto hostingu nemám žádné problémy s rychlostí nebo výpadky. Na webu jsou reklamy formou odkazů ve slovech, které si vytváří automaticky hostingový systém. Zároveň jsem vynuloval like a +1, takže kdo chce, může znovu lajknout web, popř. články. Zlepšil jsem i textury, abych zlepšil čitelnost textů na webu a provedl nějaké změny ve zdrojovém kódu webu. Zatím je web stále ve vývoji a snažím se vychytávat všechny chyby a nedostatky.
Děkuji panu Andrejovi N. za dlouholétou podporu webu, TS a herního serveru!


Bindy (24.1.2014 11:40)
Bindy ke stažení pro Far Cry

Snad všichni si ještě pamatujou doby, kdy většina hráčů používala předem nadefinované texty s barvami, podle jejich gusta, kdy k jejich vyvolání stačilo zmáčkout příslušnou klávesu na klávesnici. Našel jsem soubor s bindy, které jsem vytvořil před několika lety.
Stáhnout ho můžete zde: "STÁHNOUT".
Návod na vytvoření vlastních bindů je pak zde: "NÁVOD".

Pokuď vám nevyhovuje nastavení myši, které je v bindech, tak si otevřete Váš původní soubor game.cfg, najděte si řádek "Input:SetMouseSensitivity(nějaké číslo);" a zkopírujte si ho. Teď si otevřte soubor game.cfg s bindy, zase si najděte ten řádek a přepište. Bindy z tohoto webu jsou uzamčené proti úpravě (viz web s návody), tak na ně klikněte pravým tlačítkem myši a odškrtněte ve vlastnostech atributy "Jen pro čtení". Pak zase nezapomeňte soubor zamknout jinak vám bindy nebudou fungovat !!!
Aktuálně používám operační systém Windows 8 64bit a bindy fungují.


Zahrání si map od hráče BackPa (11.11.2013 17:22)
Ukončení sekce Far Cry 3

23.11 bude od cca 19:00 až cca 22:00 a dýl spuštěn server se jménem -=!SVK!=- . Budou se na něm hrát moje mapy, ty si můžete, v připadě zájmu, stáhnout "zde". Všichni jsou zváni.


Sniper Islands
Sniper Islands Far Cry 3
Jedná se o předělávku mojí mapy CZ Sniper Islands z Far Cry 1.

Bako Islands
Bako Islands Far Cry 3
Mapa je situována do prostředí džungle, v níž se nachází, nyní již neobývaný, chrám. Mapa podporuje všechny multiplayerové herní režimy – TDM, Nadvládu, Vysílač a Ohnivou bouři, ale primární mód, pro který byla vytvořena, je Nadvláda.

Jeden z konců hry
Jeden z konců Far Cry 3
Video s událostmi jednoho z konců.
Video v novince. (Spoiler, otvírat pouze, když Vám to nevadí)

Informace a mapa Rook Islandu
Novinka 1
Pro více informací si otevřte novinku.


Postavy ve hře
Novinka 1
V této novince najdete informace o 4 postavách, které ve hře potkáte - Hoyt Volker, Citra Montenegro, Vaas Montenegro, Buck.

Aktualizace (3.11.2012): Přidány postavy z co-op, tedy Tisha, Callum, Mikhael a Leonardo. Poté ještě Sam.


Zbraně a doprava po ostrově
Novinka 1
Vybavit se můžete pistolema, kulomety, všechny po vzoru skutečných protějšků, aby jste zažili co nejvíce realistický pocit hmotnosti i výkonu. Prohánět po ostrově se můžete džípy, ...ANKETA

BANNERY

VZKAZNÍK

 


SEO TEST PageRankSeznam S-RankPřidej na SeznamKONTAKT:
Leader: BackPa
E-mailbacka4 zavináč email . cz
Skypebackpa1 Skype status
Logo
Web, clan name and logo -=!CzSvK!=- created by BackPa©
We play: Far Cry 1
Web site is in development since 10.6. 2009. Web version:150614TV

Nastavit jako domovskou stránku v IE
-=!CzSvK!=- , kdysi známy pod názvem SVK. Česko Slovensko, Far Cry klan.
Herní web
Hodnocení: 10
Google+

IP: 3.238.235.155
Hostname: ec2-3-238-235-155.compute-1.amazonaws.com
Proxy: 3.238.235.155, 3.238.235.155
Prohlížeč: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Předchozí stránka:
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat