Notifikace

Nevím proč, ale FB blokuje slovní spojení clanweb.eu. Nemusí to být ani adresa, stačí pouze napsat clanweb.eu nebo cokoliv, v čem je toto spojení zmíněno. Důvod neznám, poslal jsem už několik emailů, aby to "opravili", avšak bez jakékoliv odpovědi z jejich strany.MENU

Popis postav, které potkáte ve Far Cry 3
Poslední úprava: 15.06.2014 14:24:40

Novinka 1

Hoyt Volker

Po sadistické a brutální výchově jeho otcem, Jiho-Africkým důlním šéfem, Hoyt Volker přísahal, že ho překoná. Obhlížel si obchodování na trhu a zjistil jak získat vyšší postavení, manévruje s vedoucím konsorcia otrokářů a pak jej zabije před jeho rodinou. Tím si zařídí základ pro obchodování s lidmi na Rook Island, ostrově bez zákonů. Hoyt postavil svůj vlastní provoz od základů, formoval jeho mezinárodní síť aby si zajistil, že všichni budou pracovat pro něj a budou vycvičeni podle jeho kodexu. Hoyt a jeho armáda krvežíznivých žoldáků jsou připraveni udělat cokoliv, aby zastavili povstání Rakyatů. Chcete se přidat k jeho armádě? Na Rook Islandu jsou jednoduchá pravidla: "Za prvé, chránit můj produkt, za druhé, zabít každého domorodce, kterého potkáte. A nakonec, všechny zisky jdou mě."

Novinka 1
Citra Montenegro

Je Rakyaty považována za jejich válečníckou kněžku, bohyni a královnu. Citra zná tajemství starého rituálu. Viděli ji pouze bojovníci hluboko v džungli a ještě méně lidí s ní mluvilo. Je charistmatická, krásná a hladová vzít moc pirátům a lupičům, jež narušují klid na jejím ostrově. Osud Rakyatů byl předpovězen již před dávnými časy a Citra bude u jeho naplnění. Poté, co její bratr, Vaas, opustil kmen a připojil se k pirátům, přisáhala, že ho rozdrtí. Její bojovníci vedou každý den divokou bitvu proti pirátům, Citra nikdy neváhá, jestli přísahu dodržet a piráty nechává popravit. Rakyati žijou pro boj a ona existuje jako nejčistší projev ducha. Když je Jason připraven, Dennis ho představí Citře. Citra má schopnost odemknout v něm velkou sílu. Cestou bude sužován nebezpečím, ale pokuď Jason chce porazit Vaase, může to být jediný způsob, jak dosáhnout vrcholu. Jak postupuje, Citra v něm vidí víc než velkého válečníka, ona v něm vidí spřízněnou duši.

Novinka 1
Vaas Montenegro

Vaas je nepředvídatelný, psychopatický, násilný, nemilosrdný pirát a obchodník s otroky, který zabíjí čistě pro zábavu. Nikdo v jeho okolí není v bezpečí, dokoce ani jeho přátelé. Byl vycvičen, aby se stal nejmocnějším bojovníkem na ostrově. Volker, spatříc jeho vražedný potenciál, mu slíbil bohatství a drogy, když pro něj bude pracovat. Nyní je Vaas Volkerův nejbrutálnější vymahač. Jeho nejoblíbenější zábava jsou únosy nevinných lidí, za které chce výkupné a nebo je prodává jako otroky. Pro lidi, kteří mu slouží je Vaas zlý a nepředvídatelný šéf, pokuď mu kdokoliv skříží cestu, tak ho zabije. Je to expert ve střelbě a v boji na blízko, jeho tělo je poseto jizvami z divokých bitev hluboko v džungli, které nosí s hrdostí. Jeho zvrácený smysl pro humor, nepředvidatelnost, brutalita a další vlastnosti z něj dělají zcela unikátního jedince…Vaase.

Novinka 1
BUCK

Vyznačuje se zkažeností a násilím, Buck je možná nejzkaženější a nejnásilnější ze všech. Žije podle vlastních pravidel – napájet vlastní nenasystné zvrácené touhy. Jeho příběh začal v Austrálii, kde se v raném věku připojil k ozbrojeným silám. Jeho velitelé ale rychle objevili jeho posedlost násiliím a propustili ho. Stal se z něho žoldnéř, při této práci se setkal s Hoyotem Volkerem, nejznámějším distributorem drog a obchodníkem s otroky v Jižním Pacifiku. Hoyt si uvědomil, že může využít Buckovy bojové dovednosti a neúprosnou brutalitu. Od té doby, když Hoyt potřebuje někoho odstranit, zavolá Buckovi.Říkává "jíme, co zabijeme".Násilné mučení je jeho oblíbená kratochvíle. Po ruce má velký nůž, který rád používá.

Novinka 1
Sam

O Samovi se ví jenom málo, je jedním z předních Hoytových velitelů žoldáků a Hoytův dobrý přítel. Jeho rodiče jsou hledaní váleční zločinci, jejích nevýslovné činy zaskočily i Josepha Goebbelse. Všechna tetování, které Sam má, obsahují malé množství krve každé z jeho obětí. Ví se, že své obětí vykuchá, začíná na končetinách a zabíjí svou oběť několik hodin. Stručně řečeno, Sam je legendou.

Co-op postavy
Když kapitán prodá svojí loď na černém trhu, i se všemi na palubě, muži jménem Hoyt, tak pouze čtyři členové posádky mají odvahu se bránit. Spolčí se,začnou bojovat s piráty a chcou se pomstít kapitánovi, který je prodal, vzal peníze a poté utekl hledat útočiště na ostrov, kde se nachází Hoyt.
Novinka 1
Callum

Vyrůstal v Glasgow, již v raném věku si vyvinul vazbu k nožům. Když mu bylo šest let, vyhrál první zápas, kde zbraní byl nůž. Ve dvanácti už vede vlastní pouliční gang. Po letech vyhýbání se vážným problémům si jeho povaha vybrala svou daň, kdy si vybral boj s nesprávným mužem, kterého rozsekal na kaši. Loven policií a členy gangu se rozhodl, že uteče so Skotska, kde si našel práci na lodi SS Astrid. Má cynické názory s černým humorem, ale stává se agresivním a bezohledným a když ho někdo vyprovokuje, tak i psychotickým.

Novinka 1
Leonard

Začínal jako každý jiný policajt v Phille: dobrý katolík, kráčel ve šlépějích svého otce. Ale když se zvyšovalo jeho postavení, jeho etika zešedivěla. Nastrkoval důkazy, a nevadilo mu přijmout službu od blondýnky, namísto udělení pokuty. Vždycky si nějak zařídil, aby se na něho nepřišlo. Nakonec však díky tomu přišel o zbraň a odznak. Jeho kámoš, který taky nepatřil k zrovna poctivým, zatahal za pár nitek a dostal ho na loď SS Astrid jako ochranku. V bitvě je na vrcholu potravinového řetězce, a využije jakékoliv záminky, aby mohl říct nějaký bezva vulgární vtip.

Novinka 1
Tisha

Již v ranném věku se ve svém domově v Las Vegas musela naučit se o sebe postarat.To, že její matka je alkoholička, otec je opustit ji postavilo do pozice hlavy domácnosti. Hned po střední škole nastoupila do armády jako polní zdravotník, kde si díky svoji agresivní a cílevědomé povaze získala respekt.Po čtyřech misích v zámoří si znepřátelila velicího důstojnika a byla označena jako osoba s poruchou osobnosti. Pravděpodobně toto bylo příčinou toho, proč ho napadla. Byla vyhozena z armády bez nároku na výslužné. Rozhořčená a nemocná si doma našla na internetu práci jako zdravotník na lodi SS Astrid. Teď, když je zpátky v boji, má blíže ke zbraním, než jehlám, nemilosrdně a bez váhání se vrhá na nepřítele vtáří v tvář.

Novinka 1
Mikhail

Žil jako pouliční sirotek v Petrohradě. Michailovo mládí bylo poznamenáno zneužíváním a opuštěnosti. To neměl až do jeho dospívajících let, kdy našel svou cestu a klesl k elitní lize kriminálníku, kde byl známý pro jeho přísný kodex chování, který vychvaloval čest a odpor proti autoritě. Po dvou letech ve vězení a roky oddanosti byl korunován na vádce gangu a stal se pravou rukou svého učitele. Ale když propadl lásce, porušil kodex jeho ligy a byl nucen uprchnout a ukrýt svou manželku, Katyu a čerstvě narozenou dceru. Nyní pracuje na palubě lodi SS Astrid aby vydělal peníze na život mimo Rusko. Vždy je o krok napřed, v bitvě zachovává klidnou hlavu.K nikomu není milosrdný.


QR KÓD
Po naskenování QR se na mobilním zařízení dostanete na vzkazník.
Twitter
GOOGLE PLUS
FACEBOOK
JSME TAKÉ NA
Facebook Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Facebooku Facebook Google+ Goolge+ Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Google+
Twitter Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Twitteru Twitter Youtube Youtube Po kliknutí se dostanete na náš Youtube kanál
RSS Po kliknutí se dostanete na náš RSS feed RSS E-mail E-mail Po kliknutí se Vám otevře poštovní klient s vyplněným příjemcem (pokuď máte nastaveného klienta)
PLÁNOVANÉ ZÁPASYTERMÍNY NA SKYPE ATD.


Shrnutí informací o Far Cry 4 (12.6.2014 11:00)
Shrnutí informací o Far Cry 4
Informace, které jsou zatím známé o Far Cry 4. Článek budu aktualizovat, pokuď se objeví nějaká nová informace.
Spuštěny předobjednávky Far Cry 4 : "zde"

Postavy ve Far Cry 4 (10.6.2014 07:00)
Pagan Min - Far Cry 4
Seznam a popis postav ve hře (Budu postupně aktualizovat s novými informacemi)

Nové informace o Far Cry 4 (15.5.2014 18:00)
Datum vydání Far Cry 4 a kde se bude odehrávat!
AKTUALIZOVÁNO O TRAILER A GAMEPLAY

Far Cry 4 vyjde....více informací v celém článku.

PS: Ubisoft chystá filmovou adaptaci Far Cry, zatím není stanovena premiéra, ani z jakého dílu bude film vycházet. Tak snad se konečně dočkáme filmu, který nebude mít se hrou společný jen název, jelikož se na filmu podílí i Jean-Julien Baronnet - generální ředitel Ubisoft Motion Pictures.

Změna webové adresy (21.4.2014 21:00)
Změna domény z www.fcsvk.sk na czsvk.clanweb.cz

2.5.2014 bude ukončen web pod doménou www.fcsvk.sk a přesouvá se na tuto adresu.
Jelikož aktuálně Far Cry 1 z klanu moc lidí nehraje, není ani o čem novém ohledně FC psát, tak není důvod i nadále platit doménu a webhosting. Momentálně na tomto hostingu nemám žádné problémy s rychlostí nebo výpadky. Na webu jsou reklamy formou odkazů ve slovech, které si vytváří automaticky hostingový systém. Zároveň jsem vynuloval like a +1, takže kdo chce, může znovu lajknout web, popř. články. Zlepšil jsem i textury, abych zlepšil čitelnost textů na webu a provedl nějaké změny ve zdrojovém kódu webu. Zatím je web stále ve vývoji a snažím se vychytávat všechny chyby a nedostatky.
Děkuji panu Andrejovi N. za dlouholétou podporu webu, TS a herního serveru!


Bindy (24.1.2014 11:40)
Bindy ke stažení pro Far Cry

Snad všichni si ještě pamatujou doby, kdy většina hráčů používala předem nadefinované texty s barvami, podle jejich gusta, kdy k jejich vyvolání stačilo zmáčkout příslušnou klávesu na klávesnici. Našel jsem soubor s bindy, které jsem vytvořil před několika lety.
Stáhnout ho můžete zde: "STÁHNOUT".
Návod na vytvoření vlastních bindů je pak zde: "NÁVOD".

Pokuď vám nevyhovuje nastavení myši, které je v bindech, tak si otevřete Váš původní soubor game.cfg, najděte si řádek "Input:SetMouseSensitivity(nějaké číslo);" a zkopírujte si ho. Teď si otevřte soubor game.cfg s bindy, zase si najděte ten řádek a přepište. Bindy z tohoto webu jsou uzamčené proti úpravě (viz web s návody), tak na ně klikněte pravým tlačítkem myši a odškrtněte ve vlastnostech atributy "Jen pro čtení". Pak zase nezapomeňte soubor zamknout jinak vám bindy nebudou fungovat !!!
Aktuálně používám operační systém Windows 8 64bit a bindy fungují.


Zahrání si map od hráče BackPa (11.11.2013 17:22)
Ukončení sekce Far Cry 3

23.11 bude od cca 19:00 až cca 22:00 a dýl spuštěn server se jménem -=!SVK!=- . Budou se na něm hrát moje mapy, ty si můžete, v připadě zájmu, stáhnout "zde". Všichni jsou zváni.


Sniper Islands
Sniper Islands Far Cry 3
Jedná se o předělávku mojí mapy CZ Sniper Islands z Far Cry 1.

Bako Islands
Bako Islands Far Cry 3
Mapa je situována do prostředí džungle, v níž se nachází, nyní již neobývaný, chrám. Mapa podporuje všechny multiplayerové herní režimy – TDM, Nadvládu, Vysílač a Ohnivou bouři, ale primární mód, pro který byla vytvořena, je Nadvláda.

Jeden z konců hry
Jeden z konců Far Cry 3
Video s událostmi jednoho z konců.
Video v novince. (Spoiler, otvírat pouze, když Vám to nevadí)

Informace a mapa Rook Islandu
Novinka 1
Pro více informací si otevřte novinku.


Postavy ve hře
Novinka 1
V této novince najdete informace o 4 postavách, které ve hře potkáte - Hoyt Volker, Citra Montenegro, Vaas Montenegro, Buck.

Aktualizace (3.11.2012): Přidány postavy z co-op, tedy Tisha, Callum, Mikhael a Leonardo. Poté ještě Sam.


Zbraně a doprava po ostrově
Novinka 1
Vybavit se můžete pistolema, kulomety, všechny po vzoru skutečných protějšků, aby jste zažili co nejvíce realistický pocit hmotnosti i výkonu. Prohánět po ostrově se můžete džípy, ...ANKETA

BANNERY

VZKAZNÍK

 


SEO TEST PageRankSeznam S-RankPřidej na SeznamKONTAKT:
Leader: BackPa
E-mailbacka4 zavináč email . cz
Skypebackpa1 Skype status
Logo
Web, clan name and logo -=!CzSvK!=- created by BackPa©
We play: Far Cry 1
Web site is in development since 10.6. 2009. Web version:150614TV

Nastavit jako domovskou stránku v IE
-=!CzSvK!=- , kdysi známy pod názvem SVK. Česko Slovensko, Far Cry klan.
Herní web
Hodnocení: 10
Google+

IP: 3.238.235.155
Hostname: ec2-3-238-235-155.compute-1.amazonaws.com
Proxy: 3.238.235.155, 3.238.235.155
Prohlížeč: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Předchozí stránka:
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat