Notifikace

Nevím proč, ale FB blokuje slovní spojení clanweb.eu. Nemusí to být ani adresa, stačí pouze napsat clanweb.eu nebo cokoliv, v čem je toto spojení zmíněno. Důvod neznám, poslal jsem už několik emailů, aby to "opravili", avšak bez jakékoliv odpovědi z jejich strany.MENU

HISTORIE ČLÁNKŮ || FAR CRY 1 || FAR CRY 2 || FAR CRY 3 || FAR CRY 4 ||

Turnaj 2014 (2.2.2014 15:00)
Patch 1.6 Final a FCLoader v5.1 ke stažení pro Far Cry

Klan |M8S| pořádá takový menší turnaj. Jedná se spíše o společnou hru více klanů, je možno mít v jednom týmu hráče z různých klanů.
Hrát by se mělo 3 vs 3 na mapách 2vs2.
Patch 1.6 Final si můžete stáhnout zde: "STÁHNOUT".
-Při instalaci zvolte instalaci klienta.
Aby ste mohli vybírat, jakou verzi hry zrovna chcete hrát, stáhněte si i FCLoader v5.1G (non XT version).
Složku si můžete umístit kam chcete, po spuštění si vyberte, kde se nachází hra (kliknout na tu kouli s otazníkem) a poté na Find FarCry folder.
Dále můžete vyplnit vaše přihlašovací údaje a cd-key.

Mapy můžete stáhnout od tuď: farcrypatch16.de/include.php?path=content&contentid=25 .
Login a Heslo je patch16 a farcry

Web pořadatele je : m8s.shivtr.com
Informace k turnaji zde: m8s.shivtr.com/forums/1053541
HRÁT SE BUDE NA SEREVRECH Now&&Forever 1.6 and FairPlayFC.eu Server - Assault 1.6 a zápasy se budou hrát v 19:30 a 21:00h.


Turnaj Far Cry 1
Ukončení sekce Far Cry 3

2.4.2013 začíná turnaj pořádaný klanem SLF. Rozpisy zápasů najdete na této stránce .
Bude se hrát na serverech <S{L}F-->{Stress}less--AM/EUmaps 1.4 Server mapa AM_Angelisland. Ta je ke stažení "zde".

Turnaj poté pokračuje od 27.04.2013. servery stejné, mapa bude eu_graveyard. Stažení "zde"

Délka zápasu bude 10minut, bude se hrát v 5ti hráčích, kde může být 1dělník a 1 sniper. Na serveru musíme být nejpozději 5 minut před zápasem.


Ukončení sekce Far Cry 3
Ukončení sekce Far Cry 3
Sice mě to mrzí, ale boužel se u nás Far Cry 3 neuchytilo, proto jsem se rozhodnul ukončit podporu z mojí strany. Pokuď by se našel někdo, kdo by sehnal nové hráče a ujal by se vedení této sekce, tak ji mohu znovu obnovit. Každopádně každý může přejít do sekce Far Cry 1. Hra dnes stojí necelých 200 korun a zápasy se tam hrajou skoro každej týden, někdy i víckrát za týden. Všem členům se omlouvám a nechám na Vás, jestli budete hru stále hrát pod naší klanovkou, nebo se vydáte vlastní cestou.

Klan se znovu vrací do hodně starých kolejí?
Sniper Islands Far Cry 3
Vypadá to, že se opět začíná rozjíždět, po velkém zklamání z FC3 multiplayeru, sekce Far Cry 1. Po dlouhé době se nás sešlo 8, jak ve hře, tak na TS3. Jestli budou hráči docházet i na ostatní zápasy v právě probíhajícím turnaji, kde se nám podařilo porazit Nattery v poslední milisekunďe 1:0, poté prohrát 3:1 s HFCC, tak znovu začnu domlouvat zápasy s ostatními klany v počtu 5 vs 5. Nebráním se i většímu počtu hráčů.

Patch 1.04
Patch 1.04
Co nový patch přináší najdete v článku.

Výsledek zápasu s Nattery 24.11.2012
Novinka 1
Pro výsledky si otevřte novinku

www.farcry3.cz
Novinka 1
Hodně z Vás určitě tuto stránku zná, pro ty, co ne, je to web plný informací o hře Far Cry 3. Já společně s vlastníkem webu, Cecíkem, přidáváme nové informace, videa, obrázky atd, atd.....


TeamSpeak 3 status ve hře
Novinka 1

Jestli chcete, aby se Vám ve hře zobrazoval statust, ve kterém budete mít informace o tom, kdo se s Vámi nachází na kanále, tak postupujte následovně:
1.Po spuštění TS3 si rozklikněte Settings a vyberte položku Plugins.
2.Zobrazí se Vám okno, s aktuálně dostupnými plug-iny, zaškrtnutím vyberte položku TeamSpeak 3 overlay plugin.
3. Zobrazí se Vám varování (třeba že některé servery Vás mohou zabanovat), to potvrďte....


Jak se připojit a nastavit TS3 klienta
Novinka 1

Pokuď se chcete připojit na náš TeamSpeak 3 server, vyplňte adresu serveru takto: ts.fcsvk.sk, nebo klikněte na adresu serveru. Více info po otevření novinky.


Bako Islands Far Cry 3
Bako Islands Far Cry 3
Pár screenů a video z mojí připravované mapy do Far Cry 3, mapa je ve vývoji, odhadovaný datum dokončení konec roku.

Patch 1.02
Far Cry 3 patch
Byl vydán další opravný balíček pro Far Cry 3. Stahovat můžete "zde".
Co opravuje, se dozvíte po rozkliku novinky.

Patch 1.01
Far Cry 3 patch
Byl vydán opravný balíček pro Far Cry 3. Stahovat můžete "zde".
Co opravuje, se dozvíte po rozkliku novinky.

Hardwarové požadavky
Novinka 1

Byly oznámeny oficiální požadavky pro námi, již dlouho očekávanou hru. Na Ultra detaily si připravte 4jádro a výkonnou grafiku! Požadavky uvnitř novinky.


Far Cry 3 Gangnam ?
Novinka 1

Při zhlédnutí traileru na The Lost Expedition DLC jsem si všiml jedné scény a nedalo mi to, abych to sem nedal :D


Trailer k předobjednávce Monkey Business
Novinka 1

Podívejte se na trailer k předobjednávce Far Cry 3 obchodu GameStop.
Tuto edici Monkey Business (získáte postavu Hurka se čtyřmi unikátními misemi (mise o délce jedné hodiny) si můžete předobjednat u obchodu GameLeader. (www.farcry3.cz)


Screeny, Wallpapery, Artworky a další obrázky z Far Cry 3
Novinka 1

Tak jsem vytvořil velice jednoduchou galerii, jelikož hra ještě nevyšla, tak jsem tam umístil nějaké doposud vydané obrázky (45 celkem, minimální rozlišení je 1920px). Další budu postupně přidávat, prozatím se mi nepovedlo najít více obrázků. Zdroj obrázků je Google

 Všechna oficiální videa vydaná Ubisoftem
Novinka 1

V této novince jsem přidal oficiální Ubisoft Far Cry 3 kanál na YouTube, takže stačí kliknout na video a postupně se Vám budou všechna videa přehrávat nebo kliknout na seznam videí a přehrát si videa, jaké chcete.

 Far Cry 3 trailer o psychopatovi a drogách (EN)
Novinka 1

Už se nemůžu dočkat :)

Video v novinceFar Cry 3 PAX 2012 Demo
Novinka 1

Další nové video. Opět konzolová verze.

Video v novinceBackPa je zpět!
Novinka 1

O prázdninách na hraní moc času nebylo a když už jsem si čas našel, tak to strašně lagovalo nebo byl server plný cheaterů a Far Cry mě už přestalo bavit. Dneska jsem FC dal ještě další šanci (přeci jenom je to první hra, kterou jsem hral online a klanově a přirostla mi k srdci). Boužel všechny servery byly prázdné, jediný, kde tou dobou bylo 6 hráčů byl FFA server s mp_surf a ikdyž FFA moc nemusím, tak jsem si řekl, že si zahraju...Mobilní web
Mobilní web

Dnes jsem upravil web, pro zařízení podporující php mobile - např. Android zařízení. Web je optimalizován tak, aby nebyl náročný na přenos dat, to se hodí, pokuď se chcete na web podívat např. z mobilu a máte malý FUP. Prozatím jsem ho testoval na mobilech s androidem 4.0.4 a 2.3.7. Pokuď někdo máte jinou platformu, koukněte a pošlete fotku, screen jak web na vašem, např. telefonu vypadá.Web je teprve ve fázi příprav a ještě nevím, jesti na něm budu i nadále pracovat.
QR KÓD
Po naskenování QR se na mobilním zařízení dostanete na vzkazník.
Twitter
GOOGLE PLUS
FACEBOOK
JSME TAKÉ NA
Facebook Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Facebooku Facebook Google+ Goolge+ Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Google+
Twitter Po kliknutí se dostanete na naši stránku na Twitteru Twitter Youtube Youtube Po kliknutí se dostanete na náš Youtube kanál
RSS Po kliknutí se dostanete na náš RSS feed RSS E-mail E-mail Po kliknutí se Vám otevře poštovní klient s vyplněným příjemcem (pokuď máte nastaveného klienta)
PLÁNOVANÉ ZÁPASYTERMÍNY NA SKYPE ATD.


Shrnutí informací o Far Cry 4 (12.6.2014 11:00)
Shrnutí informací o Far Cry 4
Informace, které jsou zatím známé o Far Cry 4. Článek budu aktualizovat, pokuď se objeví nějaká nová informace.
Spuštěny předobjednávky Far Cry 4 : "zde"

Postavy ve Far Cry 4 (10.6.2014 07:00)
Pagan Min - Far Cry 4
Seznam a popis postav ve hře (Budu postupně aktualizovat s novými informacemi)

Nové informace o Far Cry 4 (15.5.2014 18:00)
Datum vydání Far Cry 4 a kde se bude odehrávat!
AKTUALIZOVÁNO O TRAILER A GAMEPLAY

Far Cry 4 vyjde....více informací v celém článku.

PS: Ubisoft chystá filmovou adaptaci Far Cry, zatím není stanovena premiéra, ani z jakého dílu bude film vycházet. Tak snad se konečně dočkáme filmu, který nebude mít se hrou společný jen název, jelikož se na filmu podílí i Jean-Julien Baronnet - generální ředitel Ubisoft Motion Pictures.

Změna webové adresy (21.4.2014 21:00)
Změna domény z www.fcsvk.sk na czsvk.clanweb.cz

2.5.2014 bude ukončen web pod doménou www.fcsvk.sk a přesouvá se na tuto adresu.
Jelikož aktuálně Far Cry 1 z klanu moc lidí nehraje, není ani o čem novém ohledně FC psát, tak není důvod i nadále platit doménu a webhosting. Momentálně na tomto hostingu nemám žádné problémy s rychlostí nebo výpadky. Na webu jsou reklamy formou odkazů ve slovech, které si vytváří automaticky hostingový systém. Zároveň jsem vynuloval like a +1, takže kdo chce, může znovu lajknout web, popř. články. Zlepšil jsem i textury, abych zlepšil čitelnost textů na webu a provedl nějaké změny ve zdrojovém kódu webu. Zatím je web stále ve vývoji a snažím se vychytávat všechny chyby a nedostatky.
Děkuji panu Andrejovi N. za dlouholétou podporu webu, TS a herního serveru!


Bindy (24.1.2014 11:40)
Bindy ke stažení pro Far Cry

Snad všichni si ještě pamatujou doby, kdy většina hráčů používala předem nadefinované texty s barvami, podle jejich gusta, kdy k jejich vyvolání stačilo zmáčkout příslušnou klávesu na klávesnici. Našel jsem soubor s bindy, které jsem vytvořil před několika lety.
Stáhnout ho můžete zde: "STÁHNOUT".
Návod na vytvoření vlastních bindů je pak zde: "NÁVOD".

Pokuď vám nevyhovuje nastavení myši, které je v bindech, tak si otevřete Váš původní soubor game.cfg, najděte si řádek "Input:SetMouseSensitivity(nějaké číslo);" a zkopírujte si ho. Teď si otevřte soubor game.cfg s bindy, zase si najděte ten řádek a přepište. Bindy z tohoto webu jsou uzamčené proti úpravě (viz web s návody), tak na ně klikněte pravým tlačítkem myši a odškrtněte ve vlastnostech atributy "Jen pro čtení". Pak zase nezapomeňte soubor zamknout jinak vám bindy nebudou fungovat !!!
Aktuálně používám operační systém Windows 8 64bit a bindy fungují.


Zahrání si map od hráče BackPa (11.11.2013 17:22)
Ukončení sekce Far Cry 3

23.11 bude od cca 19:00 až cca 22:00 a dýl spuštěn server se jménem -=!SVK!=- . Budou se na něm hrát moje mapy, ty si můžete, v připadě zájmu, stáhnout "zde". Všichni jsou zváni.


Sniper Islands
Sniper Islands Far Cry 3
Jedná se o předělávku mojí mapy CZ Sniper Islands z Far Cry 1.

Bako Islands
Bako Islands Far Cry 3
Mapa je situována do prostředí džungle, v níž se nachází, nyní již neobývaný, chrám. Mapa podporuje všechny multiplayerové herní režimy – TDM, Nadvládu, Vysílač a Ohnivou bouři, ale primární mód, pro který byla vytvořena, je Nadvláda.

Jeden z konců hry
Jeden z konců Far Cry 3
Video s událostmi jednoho z konců.
Video v novince. (Spoiler, otvírat pouze, když Vám to nevadí)

Informace a mapa Rook Islandu
Novinka 1
Pro více informací si otevřte novinku.


Postavy ve hře
Novinka 1
V této novince najdete informace o 4 postavách, které ve hře potkáte - Hoyt Volker, Citra Montenegro, Vaas Montenegro, Buck.

Aktualizace (3.11.2012): Přidány postavy z co-op, tedy Tisha, Callum, Mikhael a Leonardo. Poté ještě Sam.


Zbraně a doprava po ostrově
Novinka 1
Vybavit se můžete pistolema, kulomety, všechny po vzoru skutečných protějšků, aby jste zažili co nejvíce realistický pocit hmotnosti i výkonu. Prohánět po ostrově se můžete džípy, ...ANKETA

BANNERY

VZKAZNÍK

 


SEO TEST PageRankSeznam S-RankPřidej na SeznamKONTAKT:
Leader: BackPa
E-mailbacka4 zavináč email . cz
Skypebackpa1 Skype status
Logo
Web, clan name and logo -=!CzSvK!=- created by BackPa©
We play: Far Cry 1
Web site is in development since 10.6. 2009. Web version:150614TV

Nastavit jako domovskou stránku v IE
-=!CzSvK!=- , kdysi známy pod názvem SVK. Česko Slovensko, Far Cry klan.
Herní web
Hodnocení: 10
Google+

IP: 3.238.235.155
Hostname: ec2-3-238-235-155.compute-1.amazonaws.com
Proxy: 3.238.235.155, 3.238.235.155
Prohlížeč: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Předchozí stránka:
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat