Výsledek zápasu
Poslední úprava: 15.04.2014 12:15:02
Seznam věcí, co patch 1.01 opravuje:
Obecné:
- Celkově vylepšena stabilita a výkon hry pro více hráčů.
- Přidány nastavení v žebříčcích – zobrazit nejlepší, vás, posunout nahoru a dolů.
- Oprava chyby hlasové konverzace, která standardně ztlumovala hráče.
- Konverzace v lobby je nyní dostupná i s připojeným ovladačem.
Kooperace:
- Opraveny grafické problémy s tipy během nahrávání.
- Opraven problém způsobující nezobrazení nebo nevybrání mise během prvního přístupu do veřejné kooperace.
- Obnova zdraví už nemá obrácenou funkčnost.
- Zabití "světlicí" už nejsou považovány jako asistence.
Hra více hráčů:
- Opraven problém s rozlišením textury země.
- Tráva obklopující místa pro objevení ohně již nejsou na mapách Firestorm červené.
Editor map:
- Vylepšena čitelnost náhledů bílých objektů.
- Uživatel nyní sám může spustit soukromý zápas na uživateli vytvořených mapách.
Kampaň:
- Vylepšena stabilita a výkon hry.
- Opraven problém s problikáváním určitých textur vody.
- Opraveny drobné problémy rozhraní související s různými rozlišeními obrazovky.
- Mise "Skrýš zbraní": Území mise a ukazatel už na minimapě po dokončení mise nezůstávají.
- Při vstupu do nové kategorie výroby jsou předměty automaticky vybírány.
- Přidán zvuk doprovázející přibližování a vzdalování kamery pomocí kolečka myši.
Stahovat můžete "zde" nebo v menu
2.5.2014 bude ukončen web pod doménou www.fcsvk.sk a přesouvá se na tuto adresu.
Jelikož aktuálně Far Cry 1 z klanu moc lidí nehraje, není ani o čem novém ohledně FC psát, tak není důvod i nadále platit doménu a webhosting. Momentálně na tomto hostingu nemám žádné problémy s rychlostí nebo výpadky. Na webu jsou reklamy formou odkazů ve slovech, které si vytváří automaticky hostingový systém. Zároveň jsem vynuloval like a +1, takže kdo chce, může znovu lajknout web, popř. články. Zlepšil jsem i textury, abych zlepšil čitelnost textů na webu a provedl nějaké změny ve zdrojovém kódu webu. Zatím je web stále ve vývoji a snažím se vychytávat všechny chyby a nedostatky.
Děkuji panu Andrejovi N. za dlouholétou podporu webu, TS a herního serveru!
Snad všichni si ještě pamatujou doby, kdy většina hráčů používala předem nadefinované texty s barvami, podle jejich gusta, kdy k jejich vyvolání stačilo zmáčkout příslušnou klávesu na klávesnici. Našel jsem soubor s bindy, které jsem vytvořil před několika lety. Stáhnout ho můžete zde: "STÁHNOUT".Návod na vytvoření vlastních bindů je pak zde: "NÁVOD".
Pokuď vám nevyhovuje nastavení myši, které je v bindech, tak si otevřete Váš původní soubor game.cfg, najděte si řádek
"Input:SetMouseSensitivity(nějaké číslo);" a zkopírujte si ho. Teď si otevřte soubor game.cfg s bindy, zase si najděte ten řádek a přepište. Bindy z tohoto webu jsou uzamčené proti úpravě
(viz web s návody), tak na ně klikněte pravým tlačítkem myši a odškrtněte ve vlastnostech atributy "Jen pro čtení".
Pak zase nezapomeňte soubor zamknout jinak vám bindy nebudou fungovat !!!
Aktuálně používám operační systém Windows 8 64bit a bindy fungují.
23.11 bude od cca 19:00 až cca 22:00 a dýl spuštěn server se jménem -=!SVK!=- . Budou se na něm hrát moje mapy, ty si můžete, v připadě zájmu, stáhnout "zde". Všichni jsou zváni.